Najčastejšie 3 otázky rodičov o anglickom letnom tábore SAFARIcamp

Už diskutujete s deťmi o tom ako strávite leto ?

Zvažujete leto využiť na to, aby deti aktívne komunikovali anglicky a dobehli zameškanú angličtinu počas korona šk. roka ? Chcete, aby si deti angličtinu naozaj zamilovali a začali spontánne a aktívne komunikovať ?

Ak je to tak, tak verím, že anglický denný tábor SAFARI pre deti veku 7-12 rokov, ktorý organizujeme toto leto osobne v Bratislave ako aj online, može byť pre Vás správnou voľbou.

Ani korona nás neodradí a aj v lete 2021 garantujeme skvelé cestovateľské zážitky deťom na celom Slovensku. Na Safari sa chystáme v angličtine objavovať juhoamerický kontinent, kde futbal je národný šport. Prebádame Amazonský prales, zažijeme skutočný karneval a ochutnáme tie pravé tradičné brazílske jedlá. Pripútajte sa, spolu strávime 40 hodín ponorení do angličtiny v super zábavno-vzdelávacom programe ušitom na mieru deťom veku 7-12 rokov so skvelými zahraničnými lektormi.

Safari, už viac ako 6 rokov pomáha deťom komunikovať anglicky prirodzene a s radosťou. Dobehnite zameškanú angličtinu a doprajte Vašim deťom skvelé cestovateľské zážitky aj toto korona leto.

Rodičia, poznajú svoje dieťa najlepšie, preto majú vždy veľa skvelých otázok, na ktoré my radi zodpovedáme. Dnes sme vybrali pre Vás 3 najaktuálnejšie a najčastejšie  otázky týchto dní :

Otázka1 Moje dieťa nehovorí anglicky, pozná pár slovíčok, môže sa pridať na Safari ?

Tábor je určený pre všetky jazykové úrovne detí od začiatočníkov až po pokročilých. Deti sú rozdelené do skupín aj podľa jazykovej úrovne, a tiež náročnosť aktivít sa prispôsobuje schopnostiam detí. Máme malé skupiny 8-10 detí na lektora, ktoré zaručujú individuálny prístup celý deň a celý SAFARI  týždeň.

Otázka2 Nie sme si istý vývojom korona situácie …?  Nemáte sa, čoho obávať. Garantujeme 100% návratnosť peňazí a tiež máme pripravený skvelý interaktívny online formát, takže deti do angličtiny na 100% ponoríme, aby si užili spoznávanie Brazílie.

Otázka 3 Čo potrebuje dieťa na ONLINE Safari ako dlho online trvá ?  Aby si dieťa naplno užilo Online SAFARI zábavu v lete, odporúčame, aby bol k dispozícii stabilný a rýchly internet. Počítač alebo laptop s, čo najväčším monitorom, sluchátka, kludnú miestnosť ideálne, kde bude dieťa samé a nerušené. Papier, zošit a pera na písanie. Online Safari prebieha denne od 9-12 hodiny, počas celého týždňa pondelok-piatok. Deti tak po vzdelávacom a zábavnom programe v angličtine online majú priestor poobede stráviť čas na čerstvom vzduchu, s kamátmi či rodinou.

Či sa rozhodnete pre angliký tábor, jazykový kurz, SAFARI online alebo offline, alebo ich skombinujete, my Vám zaručíme, že deti zabavíme aj angličtinu naučíme. Tešíme sa na cestovanie toto leto v angličtine s Vašimi deťmi.

Tak neváhajte, registrujte sa už dnes TU.

Viac o SAFARI anglickom, letnom tábore TU.

Vyskúšajte toto leto SAFARI online. Interaktívny zábavný program pre deti 7-12.

Sledujte nás na FB či Instagrame.

Similar Posts