Anglický Letný Tábor 2022

Zábavné spoznávanie sveta v angličtine.

5
dní v týždni – pondelok až piatok
40
hodín angličtiny
Ponoríme deti do angličtiny a inej kultúryaby si rozvíjali zručnosti pre ich budúcnosť.
 

Jedinečný anglický letný tábor ... viac ako letná zábava ... zručnosti pre život.

Každé leto, nové cestovateľské zážitky v angličtine.

Už 7 rokov viac ako 800 detí spoznáva svet po anglicky na Safari. Prvý ročník SAFARI letného tábora odštartoval v lete 2015, v 2016 na RIVER SAFARI sme mali viac ako 100 detí na palube. V lete 2017 sme putovali africkou púšťou na Desert SAFARI v Egypte. V lete 2018 sme objavovali kontinenty sveta a na ten najväčší sme sa zatúlali v lete 2019 spoznávaním Indie. Počas COVID leta 2020 sme spoznávali Čínu a ponúkli tiež SAFARI tábor úspešne v osobnom aj online formáte. V lete 2021 sme ochutnávali skutočné brazílske jedlá, zažili jedinečný karneval.
V lete 2022 sa chystáme v angličtine objavovať juhoamerický kontinent, kde futbal je národný šport. Prebádame Amazonský prales, zažijeme skutočný karneval a ochutnáme tie pravé tradičné brazílske jedlá. Pripútajte sa, spolu strávime 40 hodín ponorení do angličtiny v super zábavno-vzdelávacom programe ušitom na mieru deťom veku 4 -12 rokov so skvelými zahraničnými lektormi.

Anglické letné tábory milujú deti aj rodičia

Povedali o nás rodičia

DETI MILUJÚ NAŠE PROGRAMY​

Termíny, lokality a ceny

Objavovanie sveta v angličtine pre malých, veľkých aj ONLINE.

SAFARIcamp

JUNIOR

Vek 4-6
  • Štandardná cena : 170€
  • Zľavnená cena a Cena pre Dvoch: 160€

SAFARIcamp​

SENIOR

Vek 7-12
  • Štandardná cena: 195€
  • Zľavnená cena a Cena pre Dvoch: 175€

SAFARIcamp​

ONLINE*

Vek 7-12
  • Štandardná cena: 120€
  • Zľavnená cena a Cena pre Dvoch: 110€

*týždenná online výuka angličtiny je 15 hodín, cena je bez stravy. 

 

V cene denného anglického letného tábora je zahrnutých 40 hodín angličtiny  počas 5 dní tábora, obed, desiata, olovrant, celodenný pitný režim pre deti a všetky zábavno– vzdelávacie pomôcky a vybavenie v výuke.

Našu myšlienku podporuje viac ako 20 partnerov, firiem, škôl, MC a záujmových organizácií. Poskytujeme im zľavnenú cenu neobmedzene. Zoznam partnerov nájdete tu.

Zľavnená cena:
– zľavnená cena platí NEOBMEDZENE pre partnerov DISCOVERY Academy a ich zamestnancov
– zľavnená cena platí NEOBMEDZENE pre súčasných zákazníkov DISCOVERY Academy alebo deti zúčastňujúce sa tábora minulé leto 2021

Zľavnená cena pre dvoch:
– zľavnená cena platí pre 2 súrodencov – prihláste na SAFARI tábor obe deti a získate zľavnenú cenu pre obe deti, potrebné uviesť v prihláške
– zľavnená cena platí pre 2 kamarátov, ReferFriend – prihláste na SAFARI aj kamaráta a získate zľavnenú cenu pre obe deti, potrebné uviesť v prihláške

Korona garancia :
Neobávajte sa neistej korona situácie. Garantujeme 100% storno poplatok pri zrušení registrácie do 2 týždňov pred začatím tábora.
Máme tiež pripravený aj alternatívny online formát anglického tábora SAFARI, v prípade výnimočnej situácie v súvislosti s koronou.

Príbeh Letného Tábora SAFARIcamp

SAFARIcamp sú autentické príbehy, inšpirované zážitkami mojich detí a našim rodinným životom v Afrike, blízkom východe a Amerike viac ako 10 rokov. Náš medzinárodný, expat life je život v inej kultúre a dennom kontakte ĺudi z celého sveta. To všetko nás motivuje tvoriť každé leto nový SAFARI program pre deti.

Volám sa Ema.
Koľkými jazykmi sa dohovorím?

V lete hovorím stále po slovensky, školský jazyk je angličtina. Bývame v krajine, kde sa hovorí Arabsky a ja sa ju aj učím v škole každý deň. Milujem španielčinu, ktorú ma učí online Mexičanka. 

Zážitky zo SAFARI som ilustrovala a na SAFARI zvyčajne spolu navrhujem Artwork a tanečnú choreografiu.

Ahojte, volám sa Gregor
a narodil som sa v púšti v Afrike.

Ozajstnú búrku som zažil po prvý krát keď som mal 3 roky a bývali sme v Južnej Afrike. Tam som stretol najviac slonov v mojom živote.

Zimu a lyžovanie poznám zo Slovenska, lebo na Vianoce tam vždy cestujeme. Môj najlepší kamarát je Rayn z Pakistanu. V meste, kde teraz bývam je Burj Khalifa najväčší mrakodrap na svete.

Autentickosť

Letné tábory SAFARIcamp sú zostavené na autentickej skúsenosti, ktorú sme zažili spolu s mojimi deťmi na safari v Afrike a nášho spoločného života na juhu afrického kontinentu, blízkeho východu a Ameriky. Naše denné osobné stretnutia s inými kultúrami je inšpiráciou priniesť každý rok deťom na Slovensko nové zážitky. 

Poslanie

SAFARIcamp má ambíciu vytvoriť multikulturálny a multilingválny priestor, aby deti zažili osobnú skúsenosť s rôznorodosťou sveta, jazykov, kultúr a učili sa vzájomnej tolerancii a otvorenosti.

Prístup

Vaše dieťa prirodzene vtiahneme do učenia cudzieho jazyka, spontánne ho bude motivovať čisto anglické prostredie počas celého dňa a celého týždňa. Vítané sú deti rôznej jazykovej úrovne, od začiatočníkov až po rodených anglicky hovoriacich detí, ktoré máme na tábore každoročne. SAFARIcamp motivuje deti spontánne a prirodzene komunikovať anglicky bez rozpakov, frustrácie, či zábran.

Stimulácia

Okrem angličtiny budú Vaše dieťa vďaka SAFARI príbehu stimulovať aj rôzne hudobné, športové a umelecké aktivity, ktoré poskytnú ratolestiam mnohé motivujúce podnety. SAFARI tábor inšpiruje deti objavovaniu a spoznávaniu sveta za hranicami ich každodenného života. SAFARIcamp rozvíja adaptabilitu a buduje sebavedomie dieťaťa.

Viete, že podľa jazykových výskumov deti napredujú v angličtine rýchlejšie práve vďaka metóde CLIL ? Dokonca aj ich motivácia k učeniu jazyka je výrazne vyššia.

 

Viete, že štúdia MIT z tohto roku ukázala, že najlepším obdobím na učenie sa gramatiky cudzieho jazyka u detí je vek 10 rokov.