Anglický letný tábor ONLINE

...učí angličtinu aj digitálne zručnosti

Vek 7-12

Uspešný letný anglický tábor Safari sme prezliekli aj do interaktívneho online formátu. Zábavný týždenný Online Safari program trvá 3 hodiny, od 9-12 hod. denne od pondelka do piatku, s vyškolenými lektormi špeciálne na oblasť online výuky angličtiny.

Kontakt

Discovery Academy office 

+421 903  469 200 
discoveryacademyslovakia.@gmail.com

CENY

  • Štandardná cena: 120€
  • Zľavnená cena a cena pre dvoch: 110€

V cene denného anglického online tábora je zahrnutých 15 hodín angličtiny počas 5 dní a všetky zábavno– vzdelávacie online pomôcky a vybavenie pre online výuku.

Našu myšlienku podporuje viac ako 20 partnerov, firiem, škôl, MC a záujmových organizácií. Poskytujeme im zľavnenú cenu neobmedzene. Zoznam partnerov nájdete tu.

Zľavnená cena:
– zľavnená cena platí NEOBMEDZENE pre partnerov DISCOVERY Academy a ich zamestnancov
– zľavnená cena platí NEOBMEDZENE pre súčasných zákazníkov DISCOVERY Academy alebo deti zúčastňujúce sa tábora minulé leto 2021

Zľavnená cena pre dvoch:
– zľavnená cena platí pre 2 súrodencov – prihláste na SAFARI tábor obe deti a získate zľavnenú cenu pre obe deti, potrebné uviesť v prihláške
– zľavnená cena platí pre 2 kamarátov, ReferFriend – prihláste na SAFARI aj kamaráta a získate zľavnenú cenu pre obe deti, potrebné uviesť v prihláške

Korona garancia :
Neobávajte sa neistej korona situácie. Garantujeme 100% storno poplatok pri zrušení registrácie do 2 týždňov pred začatím tábora.
Máme tiež pripravený aj alternatívny online formát anglického tábora SAFARI, v prípade výnimočnej situácie v súvislosti s koronou.

Spoznajte náš príbeh

Viac ako 10 rokov žijeme ako expat rodina v Afrike, blízkom východe a Amerike. Spoznajte bližšie náš skutočný Safari príbeh.

Viete, že podľa jazykových výskumov deti napredujú v angličtine rýchlejšie práve vďaka metóde CLIL ? Dokonca aj ich motivácia k učeniu jazyka je výrazne vyššia.

 

Viete, že štúdia MIT z tohto roku ukázala, že najlepším obdobím na učenie sa gramatiky cudzieho jazyka u detí je vek 10 rokov.