Anglický letný tábor SENIOR

Vek 7-12

Termíny a lokalita – aktuálne termíny na leto 2022 pripravujeme

  • 22-17.7.  Lokalita Dúhová škôlka – WestEngate, Patronka, Bratislava 
  • 22-17.7.  Lokalita Dúhová škôlka – Čierna Voda 
  • 22-17.7.  Lokalita Dúhová škôlka – Westengate
  • 22-17.7.  Lokalita Dúhová škôlka – Westengate

Lokalita 1

Lokalita 2

Kontakt

Discovery Academy office 

+421 903 469 200 
discoveryacademyslovakia.@gmail.com

CENY

  • Štandardná cena: 195€
  • Zľavnená cena a Cena pre Dvoch: 175€

V cene denného anglického tábora je zahrnutých 40 hodín angličtiny počas 5 dní tábora, obed, desiata, olovrant, celodenný pitný režim pre deti a všetky zábavno– vzdelávacie pomôcky a vybavenie v výuke.

Našu myšlienku podporuje viac ako 20 partnerov, firiem, škôl, MC a záujmových organizácií. Poskytujeme im zľavnenú cenu neobmedzene. Zoznam partnerov nájdete tu.

Zľavnená cena:
– zľavnená cena platí NEOBMEDZENE pre partnerov DISCOVERY Academy a ich zamestnancov
– zľavnená cena platí NEOBMEDZENE pre súčasných zákazníkov DISCOVERY Academy alebo deti zúčastňujúce sa tábora minulé leto 2021

Zľavnená cena pre dvoch:
– zľavnená cena platí pre 2 súrodencov – prihláste na SAFARI tábor obe deti a získate zľavnenú cenu pre obe deti, potrebné uviesť v prihláške
– zľavnená cena platí pre 2 kamarátov, ReferFriend – prihláste na SAFARI aj kamaráta a získate zľavnenú cenu pre obe deti, potrebné uviesť v prihláške

Korona garancia :
Neobávajte sa neistej korona situácie. Garantujeme 100% storno poplatok pri zrušení registrácie do 2 týždňov pred začatím tábora.
Máme tiež pripravený aj alternatívny online formát anglického tábora SAFARI, v prípade výnimočnej situácie v súvislosti s koronou.

Spoznajte náš príbeh

Viac ako 10 rokov žijeme ako expat rodina v Afrike, blízkom východe a Amerike. Spoznajte bližšie náš skutočný Safari príbeh.

Viete, že podľa jazykových výskumov deti napredujú v angličtine rýchlejšie práve vďaka metóde CLIL ? Dokonca aj ich motivácia k učeniu jazyka je výrazne vyššia.

 

Viete, že štúdia MIT z tohto roku ukázala, že najlepším obdobím na učenie sa gramatiky cudzieho jazyka u detí je vek 10 rokov.