Záväzná prihláška na kurzy angličtiny

Prosíme vyplniť následujúce informácie v prihláške. Následne Vás budeme kontaktovať, aby sme Vám potvrdili vybratý termin a kurz.
Ďakujeme, Discovery Academy team.

Ďakujeme za vyplnenie prihlášky, následne Vám zašleme potvrdzujúci email ako aj informácie o kurze a úhrade. Ak máte otázky kontaktujte nás 0903 469 200 alebo mailom na office.discoveryacademy@gmail.com

Informácie k cenám a zľavám

K cene pri kurzoch účtujeme jednorázový nenávratný registračný poplatok 10 euro zahrnutý v prvej faktúre kurzu.

Aktuálne je platná zľavnená cena do 30.9. 2021 na všetky kurzy.
Ak si uplatňujete časovo neobmedzenú zĺavnenú cenu od svojho zamestnávateľa, nášho partnera uvedeného na našej stránka, prosím uveďte názov partnera, vášho zamestnávateľa. Aktuálnych Partnerov nájdete na wwww.discoveryacademy.sk
Zľavnená cena platí neobmedzene aj pri prihlásení 2 súrodencov,či 2 kamarátov prosím uveďte mená súrodencov, kamarátov. Prosím vyplniť prihlášku pre každé dieťa osobitne.

Viete, že podľa jazykových výskumov deti napredujú v angličtine rýchlejšie práve vďaka metóde CLIL ? Dokonca aj ich motivácia k učeniu jazyka je výrazne vyššia.

 

Viete, že štúdia MIT z tohto roku ukázala, že najlepším obdobím na učenie sa gramatiky cudzieho jazyka u detí je vek 10 rokov.